Apie radiostotys.lt

radio stotys interneto radijas

Šiais laikais nieko nestebina, jog daugumos radijo stočių galime klausyti ne tik AM/FM radijo bangų imtuvais, bet ir interneto pagalba. Dauguma stočių turi savo interneto svetaines kuriose ir teikiama tokia paslauga.

Tai iš tiesų patogu, kadangi radijo klausome visur – namuose, automobilyje, sportuodami, keliaudami, o mobilusis telefonas ar kitas išmanus įrenginys suteikia nuolatinį priėjimą prie interneto ir šimtų radijo stočių bet kuriuo metu. Tačiau iki šiol nebuvo vietos kurioje galėtume patogiai klausyti bet kurios radijo stoties ir lengvai (vieno mygtyuko paspaudimu) pereiti nuo vieno radijo stoties stoties srauto prie kito.

Kam to reikia? Na pavyzdžiui tuomet, kada nenorime klausytis ilgų reklamų, žinių, atsibodusios dainos ar tiesiog per kitą radijo stotį prasidėjo Jūsų mėgstama laida. Dabar Jums nereikės atsidaryti keleto radijo stočių svetainių, instaliuoti papildomų programų ar grotuvų, o visos lietuviškos radijo stotys yra vieno mygtuko paspaudimo atstumu.

Negana to, mes neapsiribojame pagrindinėmis bei populiariausiomis radijo stotimis. Mūsų grojaraštyje yra vietos ne tik formalaus radijo statusą turintiems transliuotojams, bet ir visiems kurie užsiima nenutrūkstamu, 24/7 shoutcast ar icecast srauto transliavimu internete.

Mes pažadame rūpintis, kad Jūsų ausis kasdien pasiektų didžiausia įvairovė ir plačiausias pasirinkimas radijo stočių. Čia rasite visus lietuvišku radijų srautus nepriklausomai nuo temos. Mes skatiname klausyti ne tik pramoginio turinio radiją, bet ir informacinius srautus bei nišines radijo stotis tokias kaip Marijos radijas ar vaikų radijas. Be to, mūsų grojaraštyje rasite Lietuvai skirtų radijo stočių transliuojančių rusų bei lenkų kalbomis, todėl pasirinkimas čia iš tiesų platus.

Raginame pasižymėti šį adresą, nes išbandę mūsų paprastą bei labai patogų grotuvą norėsite čia sugrįžti kasdien! 🙂

Ir pabaigai – be Jūsų nebūtų mūsų, todėl dėkojame Jums, malonūs radijo stočių klausytojai!
radiostotys.lt adminsitracija.