Radijo stotis M-1 plius

Transliuoja Vilnius

Tiesiogiai internetu

Šiuo metu eteryje skamba:

12:32

AEROSMITH — Janies Got A Gun

Atnaujinti ↻ | Daugiau ↴
 

Čia Išgirsite:

80

90

Pop

Hitai

Naujienos

Liaudies

M-1 plius Studijos numeris

1829

M-1 plius Email adresas

Šiuo metu eteryje skamba:

12:32

AEROSMITH — Janies Got A Gun

Atnaujinti ↻ | Daugiau ↴
 

M1 Plius internetu

"M1 Plius" - Lietuvos radijo stotis, daugiausia grojanti šiuolaikinę populiariąją muziką, įskaitant popmuziką, šokių ir elektroninę muziką.

Radijo stotis pradėjo transliuoti 1992 m., ji priklauso privačiai žiniasklaidos bendrovei "M-1, UAB". Stotis daugiausia groja šiuolaikinę hitų muziką, įskaitant popmuziką, šokių ir elektroninius žanrus. "M1 Plius" siūlo muzikos, pramoginių ir naujienų laidų derinį, todėl yra populiarus pasirinkimas tarp Lietuvos klausytojų, mėgstančių nuotaikingą muziką ir įdomų turinį. Stotis transliuojama daugelyje Lietuvos miestų, ją taip pat galima pasiekti internetu klausytojams visame pasaulyje.

"M1 Plius" transliuojama daugelyje Lietuvos miestų, ją taip pat galima klausytis internetu viso pasaulio klausytojams.

Įsijungę "M1 Plius" galite išgirsti tokius atlikėjus kaip Billy Idol, Guns N' Roses, Nickelback, Pink Floyd ir Bryan Adams. Šie atlikėjai atstovauja įvairiems muzikos stiliams - nuo klasikinio roko iki popmuzikos ir baladžių. Šioje stotyje skamba įsimintinos dainų melodijos, energingi ritmai ir gerai žinomi tekstai, kuriuos lengva dainuoti kartu. Stotis taip pat groja roko muziką, kuri varijuoja nuo klasikinio roko iki modernesnio alternatyvaus roko ir poproko. Be to, "M1 Plius" skamba šokių ir elektroninė muzika, kuri neabejotinai privers klausytojus pajudėti.